Циклова комісія землевпорядних дисциплін
Викладачі циклової комісії формують у студентів ініціативність, інноваційність, мобільність, комунікативність; впроваджують активні та інтерактивні методи, новітні технології навчання, які базуються на реалізації компетентністного підходу.
Циклова комісія землевпорядних дисциплін об’єднує викладачів, які формують базову підготовку студентів для здобуття професії технік-землевпорядник у навчальному закладі. Комісія була створена у 2014 році.
Очолює циклову комісію Михайло Іванович Лафренко, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
До її складу входять 6 викладачів спеціальних дисциплін.
Серед який викладач – старший викладач Матющенко А. М., викладач першої категорії Бернацька Л. А., викладач другої категорії Печенюк Є. П., викладач вищої категорії Євстаф’єв В. О, викладач спеціаліст Павлюк О. П.
До структури циклової комісії входять дисципліни базової підготовки:
вища математика, обчислювальна техніка, топографічне і землевпорядне креслення, геодезія, фотограмметрія, землевпорядне проектування, основи ґрунтознавства і геології, основи сільськогосподарського виробництва, економіка організація і планування сільськогосподарського виробництва, геодезичні роботи при землеустрою, облік земель, земельний кадастр, грошова оцінка земель та управління земельними ресурсами.
Педагоги циклової комісії спрямовують освітню та методичну роботу на формування фундаментальних знань та вмінь. У своїй діяльності вони вміло поєднують традиційні форми, методи, прийоми навчальної роботи з сучасними інноваціями. Основні зусилля спрямовані також на удосконалення навчально-методичного забезпечення базових дисциплін, запровадження тестових технологій контролю знань здобувачів освіти та впровадження комп’ютерної техніки в навчальний процес. Викладачі працюють над проблемою нових сучасних методів проведення занять: групова форма роботи здобувачів освіти, проблемне і пошукове навчання та особистісно-орієнтований підхід з урахуванням міжпредметних інтеграцій.
Значна увага приділяється роботі з обдарованими студентами в позаурочний час. З цією метою діють гуртки: «Землевпорядник», «Сучасний землеустрій», «Геодезист» та «Лісові лікарські рослини».
Члени комісії в постійному творчому пошуку шліхів досягнення результативності у формуванні особистості майбутнього фахівця – землевпорядника.