Знову разом

Знову разом

З метою збереження наступності та обміну досвідом, традиціями, дружніми і діловими стосунками між поколіннями 3 червня 2017 року у коледжі відбулася зустріч випускників ювілейних років.

На зустріч прибули випускники з різних регіонів України. Усі вони були переповнені емоціями радості і водночас хвилювань, адже їх знову об’єднала на своєму подвір’ї рідна Almamater.

Програма зустрічі була насиченою. Студенти спільно з адміністрацією коледжу організували для випускників презентацію своїх навчальних та виховних здобутків. Завідувач музейно-меморіальним комплексом Малинського лісотехнічного коледжу, викладач історії Лось О.В. провів цікаві екскурсії для всіх бажаючих.

В актовій залі було підготовлено урочистий захід, на якому директор коледжу, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, Заслужений лісівник України, Іванюк Ігор Дмитрович привітав випускників у стінах рідної Almamater, випускникам було презентовано відео екскурс «Малинський лісотехнічний коледж, в роки якісних змін».

Когорту позитивних емоцій присутнім у залі створив виступ самодіяльного народного хору «Ветеран», учасниками якого є випускники Малинського лісотехнічного.

Упродовж зустрічі випускники згадували з посмішкою на вустах свої студентські будні, а підготовлені студентами музичні номери створили надзвичайну зворушливу атмосферу у залі для всіх присутніх.

Малинський лісотехнічний коледж – у день зустрічі з випускниками завжди розквітає від радісних усмішок, приємних спогадів, теплих зустрічей та дорогих спогадів.