Виставка Ligna 2017

Виставка Ligna 2017

За сприяння компанії «МОСТ-Україна» і Української асоціації деревообробного обладнання, представники навчальних закладів України відвідали завод Wood-Mizer (м. Коло, Польща) та найбільшу в світі деревообробну виставку Ligna 2017 (м. Ганновер, Німеччина), яка проходила з 22.05 по 26.05.2017 року.

У поїздці взяли участь 27 студентів та 19 викладачів профільних навчальних закладів України серед яких були студенти Малинського лісотехнічного коледжу на чолі з викладачем спеціальних дисциплін С.П.Сивко.

В ході екскурсії учасники відвідали завод з виробництва верстатів Wood-Mizer та детально ознайомились із процесом їх виготовлення. Чимало позитивних вражень було отримано і під час відвідування виставки Ligna, де було представлено найсучасніше обладнання галузі деревообробки.

Учасники екскурсії висловлюють щиру вдячність організаторам поїздки: генеральному директору «МОСТ-Україна» Олександру Твердохлібу, директору заводу Wood-Mizer Роберту Багінскі за цікаві змістовні екскурсії і бажають успіхів та наснаги в їх діяльності.

С.П.Сивко, викладач спецдисциплін


ГАЛЕРЕЯ