Випуск в коледжі

Випуск в коледжі

9 червня 2017 року в коледжі відбувся випуск молодших спеціалістів напрямів підготовки – «Лісозаготівля та первинна обробка деревини», «Обробка деревини» денної форми навчання та «Лісове господарство», «Мисливське господарство», «Лісозаготівля та первинна обробка деревини» заочної форми навчання.

Зі словами привітання до випускників звернувся директор коледжу І.Д.Іванюк. «Завершився дуже значимий етап вашого життя. У коледжі ви отримали якісні знання, розвинули творчі здібності, навчилися відстоювати свої погляди і переконання, любити рідну землю. Це безцінний капітал, який допоможе вам впоратися з усіма життєвими випробуваннями і досягти великих успіхів», – зазначив Ігор Дмитрович.

Кращих випускників було нагороджено грамотами за успіхи у навчанні, активну участь у культурному та спортивному житті коледжу.

Привітати і розділити радість прийшли найдорожчі люди – батьки випускників.

Від імені випускників виступили старости академічних груп, які висловили подяку адміністрації, викладачам та працівникам коледжу за набуті знання, практичний досвід, розуміння, терпіння та підтримку.

Дорогід рузі!
Бажаємо вам подальших успіхів, впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій!


ГАЛЕРЕЯ