Випуск молодших спеціалістів спеціальностей «Експлуатація та ремонт обладнання лісового комплексу» та  «Лісове господарство»

14 червня  в Малинському лісотехнічному коледжі відбулась урочиста церемонія випуску молодших спеціалістів спеціальностей «Експлуатація та ремонт обладнання лісового комплексу» та  «Лісове господарство». Цього дня, аби привітати випускників із визначною подією у їхньому житті, до коледжу завітали їх друзі, рідні та близькі. Усіх присутніх у залі привітала заступник директора з навчальної частини Ковальчук Лариса Олександрівна. Понад  сто випускників одержали довгоочікувані дипломи , серед яких 3 – з відзнакою. З вітальними словами виступив класний керівник – Деняченко Михайло Іванович, а  від імені випускників промовляли старости груп. Вони подякували адміністрації коледжу і викладачам за якісні знання та самовіддану працю, а батькам за підтримку. Уже традиційно, з нагоди завершення навчання, адміністрація коледжу відзначила грамотами  кращих випускників. Музичні та хореографічні номери подарували Анастасія Денисенко, Гуменна Ніна, Малихіна Олена та Поліщук Євгенія. Як завжди, свято було сповнене спогадами, смутком, розставанням з друзями, сльозами розчулення, щасливими посмішками батьків, квітами. У святковій залі Малинського лісотехнічного коледжу ще довго лунали вітальні композиції та нескінченні оплески рідних і друзів.

Дорогі випускники!

Так вже влаштовано в житті, що хороший час завжди пролітає швидко. Ось так само швидко і пролетів час вашого навчання в коледжі. Здавалося б, ще недавно, ви ступили на поріг коледжу, не знаючи, що на вас чекає, а далі було студентське життя повне радісних вражень і дрібних прикростей, і ось тепер – випуск. Попереду нове життя, а це нові можливості.   Ми впевнені, що ніхто з вас не зупиниться і досягатиме висот! Хочеться подякувати кожному з вас за оптимізм,  терпіння, віру та наполегливість.

Крокуйте уперед впевнено та зі словами: «Я випускник МЛТК!»

Щасти Вам, шановні випускники!

Вітаємо вас, дорогі випускники!

 

Прес-служба МЛТК


ГАЛЕРЕЯ