Випуск молодших спеціалістів

У Малинському лісотехнічному коледжі відбулися урочистості з нагоди випуску студентів.

Путівки у фахове життя отримали понад 100 молодших спеціалістів, з них 6 з відзнакою.

Кращих студентів було нагороджено грамотами за успіхи у навчанні, активну участь громадському житті рідного навчального закладу.

Привітав  випускників директор коледжу Іванюк Ігор Дмитрович, побажав не відступати перед перешкодами, сміливо домагатися поставлених цілей, а також пам’ятати, що попереду – велике майбутнє.

Від імені усіх випускників до керівництва коледжу, викладачів та батьків звернулися старости зі словами вдячності за турботу, терпіння і знання, дякували своїм наставникам, всьому  педагогічному колективу, адміністрації за їхню працю, мудрість, професіоналізм, турботу про кожного студента.

Нагоду виступити на заході мали можливість і класні керівники випускних груп, Пернарівська Таміла Анатоліївна, Лахно Сергій Григорович, Карпенко Олександра Андріївна та батьки вже колишніх студентів.

Кожен із присутніх випускників із хвилюванням слухав всі побажання, привітання та теплі слова, які звучали на сцені і думали про те, що попереду новий період, нові здобутки та нові перемоги. Завершилися урочистості святковим концертом, який організували учасники художньої самодіяльності.

Після завершення офіційної церемонії вручення дипломів випускники із задоволенням сфотографувалися на згадку.

Вітаємо випускників з закінченням коледжу, бажаємо високих досягнень у професійній діяльності та успіхів у всіх життєвих починаннях!

Прес-служба МЛТК!


ГАЛЕРЕЯ