Випуск 2015

Випуск 2015

З 19.06.15р. по 26.06.15р. у коледжі відбулися урочистості з нагоди випуску молодших спеціалістів лісової галузі за спеціальностями: «Лісове господарство», «Лісозаготівля та первинна обробка деревини», «Бухгалтерський облік», «Оброблювання деревини», «Експлуатація та ремонт обладнання лісового комплексу», а також вперше – «Землевпорядкування» та «Мисливське господарство».

У цьому році дипломи отримали 277 випускників денної та заочної форми навчання .

Справжньою гордістю нашого закладу є 19 випускників, що отримали дипломи з відзнакою, а саме:
Михайленко А.В. (група БО 31),
Нагорна М.А. (група БО 31),
Панічук О.В. (група БО 31),
Радченко О.Ю. (група БО 31),
Андросович О.В. (група БО 31),
Шкидченко К.О. (група БО 31),
Власенко О.М. (група ЛЗ 41),
Римарчук В.В. (група ОД 41),
Дмитрук Ю.Г.(група ЗВ 41),
Білінський В.С. (група ЛГ 41),
Кикла В.С. (група ЛГ 41),
Мартиненко В.В. (група ЛГ 42),
Стасюк І.М. (група ЛГ 42),
Бур’янчук Д.М. ( група ЛГ 43),
Бур’янчук М.М.  (група ЛГ 43),
Суліма Є.В. . (група ЛГ 43),
Прищепчук С.Л. (группа ЛГз 53),
Нижник Н.О. (группа ЛГз 53),
Півень М.М. (группа ЕРз 52).

В урочистостях, з нагоди випуску молодших спеціалістів, взяли участь усі випускники, працівники закладу, батьки і друзі.

У залі відчувалася атмосфера свята, а у випускників – хвилювання…

Зі словами привітання до випускників 2015року звернувся директор Малинського лісотехнічного коледжу, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Іванюк Ігор Дмитрович. Він побажав випускникам успішно реалізувати всі свої здібності й таланти, бути гідними творцями власного життя і справжніми патріотами країни, подякував  колективу викладачів, підкресливши їх високий рівень, та батькам, які разом із своїми дітьми  пройшли непростий шлях навчання, раділи їхнім успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину.

На адресу випускників коледжу звучали напутні слова  та найкращі побажання від їх класних керівників: Ганжалюк Т.С., Деняченка М.І., Мельниченко Н.В., Мойсієнко В.В., Осипенка В.Г., Сахнюк В.В., Фещенко В.П., Федьовича І.В., Шовкуна С.Б..

Випускники висловили вдячність всьому педагогічному колективу, адміністрації за їхню працю, мудрість і турботу вкладену в кожного студента.

Розділити незабутні миті з випускниками прийшли також їх рідні. Вітали випускників та дякували керівництву і викладачам коледжу від імені батьків Панічук Н.М., Дідківська С.Є., Харченко М.В..

Директор коледжу Іванюк І.Д. особисто вручив дипломи випускникам і грамоти та подяки за активну участь у художній самодіяльності, спортивному житті нашого коледжу найактивнішим випускникам 2015 року.

Подарунком для всіх присутніх була концертна програма, підготовлена студентами закладу.


ГАЛЕРЕЯ