День знань в коледжі

День знань в коледжі

Стало доброю традицією в коледжі зустрічати 1 вересня — початок нового навчального року — урочистою лінійкою. Лінійка відкрилася Державним Гімном та почесним винесенням Державного Прапору та прапора коледжу.

Ведучі свята привітали викладачів, студентів, батьків та гостей навчального закладу.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор коледжу, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Іванюк І.Д., тепло привітав усіх першокурсників із знаменним у їх житті днем, наголосив, що кожен день студентського життя є цеглиною майбутньої кар’єри, побажав студентам та викладачам коледжу невичерпної енергії, натхненного навчання та наполегливої праці задля високих досягнень.

Заступник голови РДА, в минулому випусник коледжу – Володимир Сивко, привітав всіх зі святом та побажав успіхів, досягнення та миру у такий важкий, для нашої країни, час.

У коледжі є гарна традиція нагороджувати у День знань викладачів, які досягли значних успіхів у навчанні та вихованні підростаючого покоління:
• Подякою Державного агентства лісових ресурсів України – Безкоровайна С.В, Вербицька Т.Є.;
• Грамотою Малинської РДА – Кудрицька Н.В., Лафренко М.І., Стасюк С.В., Шовкун О.П.;
• Грамотою МЛТК – Євстаф’єв В.О., Кондратенко І.К., Папизенко Т.М.;
• Грамотою коледжу в номінації «Кращий викладач року» – Конотовська Н.В., «Краща циклова комісія» – циклова комісія гуманітарних та соціальних дисциплін, голова – ПернарівськаТ.А..

Грамотами за відмінні успіхи у навчанні були нагороджені найкращі студенти, а також академічні групи за активну участь в житті закладу.

1 вересня 2015 року дружна студентська родина коледжу поповнилася першокурсниками.

О 10.00 в актовій залі, традиційно відбулася посвята у студенти. Зі словами привітання та найкращими настановами до наших першокурсників  звернувся директор коледжу Іванюк І.Д..

Студентські атрибути – символічний студентський квиток, залікову книжку та «ключ до знань» студентам першого курсу вручили директор коледжу Іванюк І.Д., заступник директора з навчальної роботи Ковальчук Л.О. та голова студентської ради коледжу Євтушенко В..

Піднесеним моментом стало прийняття клятви студентами нового набору, що пролунала перед усіма присутніми: адміністрацією, викладачами, старшокурсниками, гостями та батьками.

В усіх академічних групах відбувся перший урок – «Сучасні герої – бійці із Житомирщини, захисники суверенітету та територіальної цілісності України».

Розпочався новий навчальний рік. А отже, будуть нові досягнення і нові здобутки! Успіху і ентузіазму усім нам, яскравих і приємних подій!


ГАЛЕРЕЯ