Вільні творять майбутнє

Сьогодні, 21 листопада, в Україні втретє відзначають День Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь початку в цей день двох революцій в українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Нехтування законодавчо закріпленими пріоритетами зовнішньої політики України, якою власне і була Угода про асоціацію між Україною та ЄС, викликала обурення українців.

З нагоди Дня Гідності та Свободи у коледжі була проведена виховна година серед студентів І-ІV курсів. Студентська молодь пройнялася духом патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору. Студенти та викладачі вшанувати хвилиною мовчання пам’ять героїв Небесної сотні та воїнів-захисників нашої країни.

Студенти академічної групи БО+ЗВ11 влаштували флешмоб під гаслом «Україна – територія гідності і свободи».
У читальній залі бібліотеки коледжу була презентована виставка «За Гідність і Свободу!», присвячена буремним подіям двох Майданів (2004 та 2013–2014 рр.), а в актовій залі для студентів І та ІІ курсів був проведений відео лекторій.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну – Україну! Адже – вільні творять майбутнє!

Тетяна Вербицька, заступник директора з виховної роботи МЛТК


ГАЛЕРЕЯ