День студента в коледжі

День студента в коледжі

Студенти – це одна із найбільш прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

Міжнародний день солідарності студентів, який відзначається у всьому світі щорічно 17-го листопада, яскраве тому підтвердження.

З цієї нагоди у коледжі відбулися урочистості.

В актовій залі зі словами привітання до студентів звернулась заступник директора з виховної роботи Т.Є.Вербицька. Вона зазначила, що в житті кожної дорослої людини, найяскравішим спогадом є студентство. Також висловила вдячність студентській раді, яка являється ініціатором багатьох ідей та починань.

До привітань приєдналась голова студентського профкому І.А.Музика. «На відповідальності студентів важка, але почесна справа – розбудова нашої держави», додала вона.

За активну участь у громадському житті коледжу були нагороджені грамотами та цінними подарунками: Денисенко А. (група ЗВ 21); Марченко В. (група ЗБ 21); Матвієнко А. (група ЗБ 21); Бірківський О. (група ЛГ 31); Бірківський В. (група ЛГ 31).

Для гостей та викладачів коледжу креативні студенти влаштували концерт, до якого долучились й педагоги.

Г.Папіжук, голова студради коледжу


ГАЛЕРЕЯ