Україна – сторінками історії

У духовному і політичному житті кожного народу є події й роки, які назавжди входять в його історію, свідомість, визначають характер буття, місце і роль у світових цивілізаційних процесах. Ми також маємо в нашій українській історії такі події, що перед усім світом засвідчили прагнення українського народу до вільного, щасливого, заможного життя.

2016 рік, рік відзначення Україною 25-ліття своєї незалежності, Український інститут національної пам’яті назвав Роком Державності – на честь низки історичних подій, які привели до проголошення, а потім відновлення Україною незалежності у ХХ столітті.

Академічна група БО+ЗВ 21 презентувала історичний альманах «Україна – сторінками історії», в якому пригадала історичні події держави за 25 років незалежності.

З проголошенням незалежності України змінилося і ставлення світової спільноти до нашої держави. Викликає повагу той народ, який уміє відстоювати свою свободу та гідність. Тому ми повинні пишатися тим, що зростаємо на цій славетній землі і з гордістю та гідністю носити ім’я «українець».

С.В. Реус, класний керівник групи БО+ЗВ 21


ГАЛЕРЕЯ