День визволення України від фашистських загарбників

День визволення України від фашистських загарбників – свято, яке відзначається щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території нашої держави.

Свято встановлене відповідно до указу президента України від 20 жовтня 2009 року «з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні».

З нагоди 72-річниці  визволення України від німецько-фашистських загарбників у коледжі було проведено відкритий виховний захід «Будемо пам’ятати!» про героїчний подвиг українського народу, на якому вшанували пам’ять тих, хто загинув у роки війни.

На зустріч із студентами ІІ курсу був запрошений ветеран війни,  в минулому викладач нашого закладу В.П.Кушнір.

В бібліотеці коледжу, до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників, була презентована книжкова інсталяція «Україна. Героїчна історія».

Будемо пам’ятати і не забувати!

Доземний уклін ветеранам, творцям Великої Перемоги, за рідну Україну, за хоробрість, за рани, за віру – всім, хто боровся з ворогом на фронтах Другої Світової, на окупованій території, хто працював в тилу. Для кожного з нас вони є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі.


ГАЛЕРЕЯ