День Захисника України

День Захисника України

Україна! Країна краси і радості, різних звичаїв і обрядів, гучної української пісні, швидкого танцю, звичайної красивої природи, а головне – добрих, щирих, гостинних людей.

Все частіше ми звертаємося до наших витоків: історії нашої країни, козацької вольниці, рідної мови. Звертаємося до минулого, щоб зрозуміти сучасне.

Корені нашої духовності – Запорізька славна Січ, вона праматір української державності і реальна військово-політична сила України, яка упродовж століть протидіяла спробам турецьких султанів, кримських ханів та польської шляхти поставити український народ на коліна.

День українського козацтва, який віднині є не тільки народно-релігійним, а й національним святом, Указом Президента України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу 14 жовтня оголошено Днем Захисника України.

З нагоди свята, у коледжі відбулися заходи.

12 жовтня у спортивній залі закладу академічні групи І курсу брали участь у традиційних змаганнях «Козацькі забави». Цікава та насичена програма складалася з наступних конкурсів: «Бий ворогів», «Команда: Гази!», «Хто швидше спорядить патронами магазин автомата Калашникова», «Міцні легені», «Сталеві м’язи», «Витривалість», «Спритність» та «Запитання – відповідь» про історію козацького роду.

Змагання оцінювало компетентне журі у складі – С.В. Лазука, Р.М. Главацький, О.Я. Клюско та Б. Грищенко.

Всі команди показали добру фізичну підготовку, спритність, витривалість та знання з історії козацького роду.

Визнану перемогу здобули команда групи ЕР 11, друге місце посіли студенти команди ЛГ 12, а третіми стали – ЛГ 13.

Грамоти та цінні подарунки отримали всі учасники свята.

13 жовтня в академічних групах пройшла виховна година: «Україна – мати. Вмій її захищати», присвячена Дню Захисника України – святу мужності й геройства.

Волонтерська група коледжу «Надія» взяли участь у створенні радіопередачі «Волонтер – мирний воїн», яка була представлена студентам й викладачам закладу 13 жовтня.

День Захисника України – це велике свято. І ми вклоняємося тим, хто багато років й нині береже і захищає велику нашу українську родину, рідну, вільну Україну. Ми щасливі, що народилися й живемо на чудовій, мальовничій землі. Тут жили наші діди, прадіди, тут живуть наші батьки, тут живемо ми, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини.


ГАЛЕРЕЯ