Тиждень охорони праці

Тиждень охорони праці

На виконання Указу Президента України від 18.08.2006р. №685 «Про День охорони праці», листа Міністерства соціальної політики від 15.04.2015р. №1829/0/10-15/13 у коледжі видано наказ від 17.04.2015р. №32 осн/д «Про організацію та проведення Тижня охорони праці», яким затверджено План заходів з підготовки та проведення Тижня охорони праці з 28квітня 2015 року по 07 травня 2015 року під девізом «Приєднуйтеся до формування превентивної культури охорони праці».

У рамках проведення Тижня охорони праці в коледжі було проведені заходи, які розпочалися  показовими заняттями (провели викладачі: Мойсієнко В.В. на тему: «Ознайомлення з індивідуальними засобами захисту (ЗІЗ).», Матющенко А.М. на тему: «Основи виробничої безпеки. Загальні вимоги безпеки. Електробезпека.»). Проведено конкурс плакатів на тему: «Охорона праці очима дітей». Найактивнішими та найкращими були студенти груп: ЛГ-21, ЛГ-41, ЛГ+МГ-31, ЛЗ-31, ЕР-41.

Для участі в олімпіаді були залучені студенти які мають добрі знання, творчі здібності, можуть активізувати самостійну діяльність і самостійність у прийнятті рішень з питань охорони праці. Члени журі відмітили учасників груп: БО+ЗВ -21, ЛЗ-31, ЛГ-23,ЛГ-31, ЛГ-32, МГ+ЗБ-21, ОД-21 та ЕР-21, як знаючих, активних та перспективних майбутніх спеціалістів лісової галузі.

З метою роз’яснення причин виникнення професійних захворювань та їх запобігання було проведено студентську науково-практичну конференцію на тему: «Актуальні проблеми охорони праці в Україні». У її роботі приймали активну участь студенти-четвертокурсники спеціальності Лісове господарство. Змістовними та цікавими були дослідницькі роботи Кикли В.С., Кирдан О.П. та інші.

Закінчився тиждень презентацією методичних розробок з навчальних дисциплін «Основи охорони праці», «Охорона праці в галузі», «Безпека життєдіяльності», створених викладачами циклової комісії технологічних дисциплін.

У формі інтелектуальної, пошукової та творчої взаємодії студентів і викладачів були організовані заходи Тижня охорони праці. Хочеться відмітити достатньо-високий рівень знань та підвищення інтересу студентів до дисциплін «Основи охорони праці» та «Охорона праці в галузі».

Мойсієнко В.В., голова циклової комісії технологічних дисциплін


ГАЛЕРЕЯ