День пам’яті та примирення

Указом Президента «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни» та Законом «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» Україна розпочала нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення.

22 листопада 2004 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Резолюцію №A/RES/59/26, в якій проголосила 8 і 9 травня Днями пам’яті та примирення.

Гаслом відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги стало «1939—1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо», а символом — червоний мак.

За ініціативи студентської ради коледжу, студенти долучились до загальноєвропейської традиції вшанування жертв війни із використанням червоних маків і виготовили стилізовані червоні маки  з паперу для себе та викладачів, а також тематичні листівки з гаслом «1939—1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо».

6 травня в актовій залі до Дня Перемоги над нацизмом у Європі був проведений урок – реквієм «Пам’ятаємо».

8 травня у коледжі відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню пам’яті та примирення. Вона розпочалася із внесення державного прапора та виконання гімну України. Присутні   вшанували подвиг українського народу, його визначний внесок у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловили повагу усім борцям проти нацизму. Викладачі та студенти коледжу хвилиною мовчання увічнили пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни та воєнних злочинів.

Студенти коледжу завітали до ветеранів війни Вольваха Л.Д. та Кушніра В.П., подарували квіти, виразили свою шану та вдячність.

Профком працівників коледжу надав матеріальну допомогу ветеранам війни та родинам воїнів – захисників України.

У читальній залі бібліотеки була презентована книжкова виставка «Уклонимось тим, хто поліг у бою».

Вічна шана всім, хто відстоював та відстоює мир на Землі!


ГАЛЕРЕЯ