Тиждень циклової комісії «Лісомисливських дисциплін та зеленого будівництва»

З 20 по 27 квітня у коледжі пройшов тиждень циклової комісії лісомисливських дисциплін та зеленого будівництва. Розпочалися заходи з фотоконкурсу «Природа рідного краю» та конкурсу плакатів «Молодь у вирішенні екологічних проблем сьогодення». Найактивнішими були студенти груп ЗБ+МГ 21, ЛГ 21, ЛГ 11, ЛГ 33, БО+ЗВ 11, ЛГ 41, ЛГ 42, ЛГ+МГ 31,ЗВ 41, ЛГ 12, ЛЗ 31, БО+ЗВ 21, ЛГ 32.

Помітною подією тижня ставбрейн-ринг «Лише зрозумівши природу, людина зрозуміє себе». Учасниками заходу стали студенти груп МГ 31 та МГ 21 спеціальності Мисливське господарство.

Студенти мали можливість визначити свій рівень знань та фахової підготовки під час олімпіад з навчальних дисциплін «Лісові культури і лісомеліорація», «Лісова таксація та лісовпорядкування», «Основи екології» та «Геодезія», які проходили під гаслом «Буде ліс – буде життя на Землі». Члени журі відмітили учасників груп ЛЗ 21, ЛГ 23, ЛГ 33, ЛГ 32, МГ 21 та МГ31, як знаючих, активних та перспективних майбутніх спеціалістів лісової галузі.

«Ліс – об’єкт наукових досліджень». Під такою назвою проходила студентська науково-практична конференція. У її роботі приймали активну участь студенти-четвертокурсники спеціальності «Лісове господарство». Змістовними та цікавими були роботи Кикли Віталія («Аналіз розповсюдження азалії понтійської в умовах Перебродського лісництва ДП «Словечанський лісгосп АПК»), Стасюка Ігоря («Меч, що створює ліс»), Білінського Володимира («Роль хімії у розв’язанні сировинних проблем») та інші.

Закінчився тиждень презентацією методичних розробок з навчальних дисциплін, створених  викладачами циклової комісії, та виставкою поробок студентів-гуртківців коледжу.

Заходи тижня циклової комісії були організовані у формі інтелектуальної, пошукової та творчої взаємодії студентів і викладачів. Прицьому значно підвищився рівень знань та інтерес студентів до навчальних дисциплін, а викладачі показали високий рівень професійно-педагогічної майстерності.

Ганжалюк Т.С., голова циклової комісії лісомисливських дисциплін та зеленого будівництва


ГАЛЕРЕЯ