Студентська красуня — 2015

Актова зала коледжу заповнена вщент. На сцені красуні-полісяночки:

Олександра Юрченко — талановита художниця, неймовірно чутлива і граційна, емоційна,  розумниця, яка просто обожнює домашніх улюбленців-котів. ЇЇ акварелі з першого погляду зачарували журі. Навчається вона за спеціальністю «Землевпорядкування».

Діана Алексеєнко — справжня талановита україночка, мрійлива і романтична, яка відчуває «душу природи», і зовсім невипадково обрала спеціальність «Зелене будівництво і садово-паркове господарство».

Діана Терещенко — талановита фотохудожниця, креативна, наполеглива, цілеспрямована, мінлива, як рання весна, закохана в оточуючий світ і сама випромінює позитив. Діана – майбутній бухгалтер.

Наталія Приходько — сучасна і жіночна, відчуває по-особливому музику і гарно танцює, мріє про справжнє щастя і навчається на землевпорядника.

Альона Лукашенко — дівчина кольору сонця на світанку, горда з того, що українка, талановита і справедлива, закохана і грайлива, емоційна, приваблива і справжня – здобуває професію за спеціальністю «Зелене будівництво і садово-паркове господарство».

Оксана Рузанова — дівчинка-перлинка, романтична і начитана, цілеспрямована, ерудована, талановита танцівниця, сучасна і надзвичайно наполеглива – опановує професію бухгалтера.

Владислава Мирончук — чутлива і правильна, стрімка і впевнена, патріотична і горда, має багато друзів і вміє спілкуватись, обрала спеціальність «Зелене будівництво і садово-паркове господарство».

Журі було складно обрати серед кращих – найкращу. Сяючі посмішки, влучні відповіді на запитання, цікаві презентації і розкішні дефіле у вечірніх сукнях.

Їхній успіх – у їхніх талантах. Вони малюють і пишуть вірші, захоплюються фотографією і гарно навчаються, а найголовніше – вони люблять свою Батьківщину, і надзвичайно горді з того, що є українками. Жодна з красунь не залишилася без нагороди.

А переможницями стали:
«Міс ніжність» — Рузанова Оксана;
«Міс граціозність» — Приходько Наталія;
«Міс талант» — Юрченко Олександра;
«Міс чарівність» — Мирончук Владислава;
«Міс винахідливість» — Алексеєнко Діана;
«Міс глядацьких симпатій» — Лукашенко Альона.

Титул «Міс коледжу – 2015» впевнено виборола Терещенко Діана.

Красунь привітали з перемогою та вручили подарунки: заступник директора з навчальної роботи Л.О.Ковальчук, завідувач денним відділенням В.Ю.Іванюк, голова профкому студентів І.А.Музика.
Вітаємо переможців!


ГАЛЕРЕЯ