Міжнародний день волонтера

5 грудня — Міжнародний день волонтера. Це свято відзначається щорічно з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця.

Волонтери — багатство народів. Волонтерство ґрунтується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей. Свій вільний час волонтери присвячують суспільних справ, беручи участь у всіляких акціях, програмах соціальної взаємодопомоги, культурного просвітництва тощо. Також цей день можна вважати святом людей, які допомагають персоналу дитячих будинків, будинків престарілих, лікарень швидкої допомоги і т. д. Досить часто волонтери ризикують своїм життям, беручи участь у ліквідації наслідків глобальних катастроф та природних катаклізмів чи інших надзвичайних ситуацій.

7 грудня з нагоди Міжнародного дня волонтера у Малинський районній бібліотеці відбулася респект-зустріч з волонтерами Малинщини, організована Малинською РДА в який прийняли участь: волонтерська група «Надія» Малинського лісотехнічного коледжу, Малинівський НВК, творчо-волонтерське об’єднання активних громадян, Малинський осередок ГО «Долоні життя», Малинський міськрайонний відокремлений підрозділ обласної спілки учасників та ветеранів АТО «Схід», Благодійна організація «Благодійний фонд «Волонтер 2015», Малинська філія Всеукраїнської ГО «Об’єднання дружин і матерів бійців-учасників АТО».

Волонтерів привітали голова райдержадміністрації Дмитрій Кисельчук, заступник голови районної ради Руслана Ничипоренко та начальник відділу молодіжної та сімейної політики управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Тетяна Шмаюн.

За безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує Подякою районної державної адміністрації та районної ради відзначена волонтерська група «Надія».

Волонтер — це покликання, спосіб життя. Сьогодні волонтери сприяють перемозі України і збереження її державності, не чекаючи за це винагороди. Волонтерська діяльність як прояв милосердя і доброчинності буде існувати доти, доки існує потреба людей у тій чи іншій допомозі та обмежена державна участь у задоволенні потреб своїх громадян, їхній соціальній підтримці.


ГАЛЕРЕЯ