Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці

Найочікуванішим  зимовим святом завжди був і залишається день Святого Андрія, коли, за українським звичаєм, молодь збиралася разом на веселих вечорницях, влаштовувала забави та веселощі.

13 грудня традиційно у коледжі відбулися Андріївські вечорниці. Студенти мали змогу доторкнутися до української історії, поринути в атмосферу загадковості вечора на Андрія, відчути красу та поезію давніх обрядів, а також взяти активну участь у різноманітних конкурсах та традиційних ворожіннях.

Дійство проходило в актовій заляж коледжу, усі присутні були вражені цікавою і пізнавальною програмою, веселими та запальними танцями, щедрою гостиною.

Творчим організатором проведення Андріївських вечорниць є викладач культурології Інна Андріївна Музика, а її активними помічниками студенти групи ЗБ+МГ31.

Народні пісні, щирий сміх, приємна атмосфера залишили незабутні враження і теплий спогад. Усі учасники вечорниць могли скуштувати традиційні українські страви: вареники, пиріжки, які манили своїм чудовим запахом і від різноманітності яких розбігались очі.

На Андріївських вечорницях студенти коледжу ще раз довели, що у нашого народу багаті та цікаві обряди та традиції, залишені в спадок від наших бабусь і дідусів. Їх потрібно пам’ятати та шанувати, адже щасливого майбутнього ми можемо досягти лише пам’ятаючи наше славне минуле.


ГАЛЕРЕЯ