Інформаційно-консультативний семінар

В сучасних умовах стоїть актуальне завдання – використати переваги підприємницького сектору як мобільної, гнучкої і ефективної системи господарювання, організації товарного виробництва, торгівлі, послуг, інших видів підприємницької активності для піднесення і структурної перебудови економіки регіону, підвищення рівня зайнятості та добробуту населення. У зв’язку з цим, в коледжі 08.06.2016 року відбувся інформаційно-консультативний семінар з актуальних питань у сфері підприємництва, застосування діючого законодавства, у тому числі з реєстрації бізнесу, праці, оподаткування, надання адміністративних послуг.

Перед студентами та працівниками виступили Шпонарська Ірина Леонтинівна – начальник відділу з питань адміністративних послуг, власності та підприємництва Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської облдержадміністрації, Зубрицький Віктор Йосипович – заступник директора Житомирського обласного центру зайнятості, Кисельчук Сергій Васильович – начальник відділу обслуговування платників податків Малинської ОДПІ, Місейко Галина Вікторівна – перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України у Малинському районі, Рябова Ірина Анатоліївна – головний спеціаліст Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

Шпонарська І.Л. доповіла про впровадження комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області та ознайомила всіх присутніх із порядком здійснення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Зубрицький В.Й. ознайомив із основами підприємницької діяльності за професіями, які орієнтують на започаткування власної справи.

Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування для суб’єктів підприємницької діяльності доповіла Місейко Г.В.

Студенти отримали поняття про порядок реєстрації підприємницької діяльності, як започаткувати власну справу та як дотримуються державні гарантії з оплати праці з урахуванням змін до деяких законодавчих актів України з питань легалізації трудових відносин.


ГАЛЕРЕЯ