«ЕкоФест МЛТК-2018»

«ЕкоФест МЛТК-2018»

5 квітня о 10-й годині ранку студенти, викладачі та працівники Малинського лісотехнічного коледжу виявили готовність прийти і прибрати засмічені зелені зони, а також місця громадського відпочинку – берег Малинського водосховища, джерело біля с. Слобідка, зелений масив.

Так стартував у коледжі «ЕкоФест МЛТК-2018». Його мета покращення благоустрою території та виховання відповідального ставлення студентської молоді до навколишнього середовища, адже екологічне виховання є невід’ємною складовою процесу становлення громадянина з активною життєвою позицією.

Наші дії спрямовані не лише на те, аби прийти і прибрати сміття, а щоб змінити свідомість людей, навчити їх не смітити. Звісно, швидко такі зміни не відбуваються.

Хоча студенти та працівники коледжу постійно підтримують у належному стані територію закладу, прилеглі території, традиційно, із настанням весняного тепла, доводиться ліквідувати несанкціоновані звалища сміття.

Результатом спільних зусиль стала чиста територія зеленого масиву, берег водосховища.

Бути екологічно свідомим сьогодні не лише модно та корисно, а ще й досить вигідно! Вкладаючи в чисте довкілля свої зусилля, кожен робить внесок у своє майбутнє.


ГАЛЕРЕЯ