Дії студентів та викладачів під час надзвичайних ситуацій

З метою забезпечення нормативів безпеки, підвищення рівня безпеки життєдіяльності, запобігання нещасним випадкам у надзвичайних ситуаціях учасників навчально-виховного процесу, в коледжі, 04 квітня 2018 року, проводилося показове заняття з цивільного захисту «Дії студентів та викладачів під час надзвичайних ситуацій».

Тренування направлене на відпрацювання практичних дій з евакуацією особового складу коледжу, під час виникнення надзвичайної ситуації – пожежі в навчальних корпусах. Протягом 5-ти хвилин були евакуйовані усі працівники та студенти. Евакуація проходила організовано та швидко, без паніки.

Також 28 березня 2018 року проводилося показове заняття з цивільного захисту «Дії мешканців гуртожитку під час пожежі». Відпрацьовувались дії з евакуації студентів під час умовної пожежі, що виникла в студентському гуртожитку.

Після евакуації в безпечну зону, була здійснена перевірка за списком – фактична наявність особового складу.

Заняття підготував та провів начальник штабу цивільного захисту Криволапчук О.В. за допомогою керівника фізичного виховання Лазуки С.В. та вихователів гуртожитків: Павлюка О.П., Клюска О.Я., Скрипника Я.М.


ГАЛЕРЕЯ