Виховний захід «Пташиний вернісаж»

Невід’ємною частиною нашого життя є птахи. Вони поширені скрізь, де є на землі сприятливі умови для їхнього життя.

Пернаті приваблюють нашу увагу своїм мелодійним співом, красивим забарвленням, граційним польотом, цікавою поведінкою. Птахи не тільки прикрашають ліси, поля, луки, парки, сквери. Вони являються справжніми помічниками і друзями людини. На земній кулі налічується 8 тисяч 700 видів, а в нашій країні – 770 видів.

З 21 березня за старим звичаєм починається місяць птахів. Щорічно, 1 квітня відзначається Міжнародний день птахів, який проходить у рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера», а також охорони птахів.

В Україні надзвичайно важливою проблемою є зникнення видів птахів. За даними, список пернатих стрімко зростає, на сьогоднішній день зникло понад 160 видів пернатих. Ще 50 % знаходяться під загрозою зникнення.

В Малинському лісотехнічному коледжі, 3 квітня, був проведений викладачами Татуром В.М., Мойсієнко В.В. показовий виховний захід на тему: «Пташиний вернісаж», з метою звернення уваги людства до проблеми збереження птахів. Кожним студентом власноруч були виготовлені шпаківні, дуплянки та інші пташині «будиночки». За звичаєм, в очікуванні птахів на території коледжу студенти групи ЛГ 22, під наставництвом викладача Татура В.М., розвішали штучні гнізда.


ГАЛЕРЕЯ