Зустріч випускників

Вже стало традицією у Малинському лісотехнічному коледжі щороку в першу суботу червня проводити зустрічі випускників. Ось і цього року 7 червня коледж привітно відчинив двері своїм випускникам.

Зустріч, як завжди, була теплою та наповненою приємними спогадами, щирими усмішками друзів та спілкуванням з викладачами. На святі зібралось більше 200 випускників із різних областей України, серед них були випуски 47-го, 54-го, 59-го, 64-го, 69-го, 74-го, 79-го, 84-го, 89-го, 94-го, 99-го, 2004 та 2009 років. З піднесеним настроєм та приємними враженнями зустрілися однокурсники, одногрупники у стінах своєї Альма-матері. Сльози радості бриніли в очах вдячних випускників і викладачів. І мабуть, щастю не має меж, коли настає ця довгожданна і очікувана мить. Роки у вирій відлітають, та назавжди у пам’яті залишається рідний навчальний заклад, веселе студентське життя, віддані друзі, яких знайшли саме тут, у Малинському лісотехнічному коледжі.

На урочистостях випускників привітав директор коледжу Іванюк І.Д.. Свої враження про навчання у коледжі, побажання викладачам та усім випускникам висловили: випускник 1979 року, заступник Голови Держлісагентства України Атаманчук В.І. та випускник 1947 року, викладач коледжу Вольвах Л.Д.

На зустрічі всі присутні відзначили важливість у їхньому житті отриманих знань, вагомі зміни у розвитку навчального закладу. І найкращим підтвердженням цих позитивних вражень є те, що діти багатьох із випускників сьогодні навчаються у Малинському лісотехнічному коледжі.

Студенти коледжу підготували з цієї нагоди святковий концерт.