Випускник – 2014

Образ українського студента: прагматичний, комунікабельний, рішучий і, разом з тим, консервативний, патріотичний і романтичний. В образі і в сенсі студента залишається незмінним його веселий, життєрадісний темперамент, бажання спілкуватися і брати від життя по максимуму.

Випускники коледжу розуміють, що освіта стає сьогодні тим інструментом, за допомогою якого кожна людина може домогтися успіху в житті, а суспільство в цілому рухатися по шляху прогресу.

Для формування компетенції майбутньому фахівцю лісового господарства важливо надати не тільки теоретичні знання, а й забезпечити набуття практичних навичок, мобільності, вміння знаходити та накопичувати нові знання.
Наші студенти мають можливість постійно набувати практичні навички з майбутньої спеціальності в реальних виробничих умовах на підприємствах лісової галузі, що забезпечує високий рівень теоретичних і практичних знань. До речі, саме на цих підприємствах, наші випускники і продовжать свою професійну діяльність в Житомирській, Київській, Рівненській, Вінницькій, Одеській та інших областях нашої України.

Цього року стіни нашого закладу залишають 179 молодих фахівців денного відділення, які понесуть свої знання та вміння професійним шляхом. Серед них 13 випускників, що отримують диплом з відзнакою. Наша гордість: Аннєнков О.Ю., Гаєвський М.С., Кибукевич В.Г., Кибукевич Г.В., Кравчук Д.Р., Кузьменко О.М., Михайлов В.В., Нагорна В.І., Науменко О.В., Омельченко М.О.,Островська Я.М., Помінчук В.О., Сахнюк О.І..

Ми випускаємо знаючих, творчих, здібних молодих спеціалістів, які мають будувати нову демократичну вільну Україну. Саме в стінах Малинського лісотехнічного коледжу наш випускник формується як соціально активна особистість з громадянською позицією.

Наші випускники уже зарекомендували себе професійними, кваліфікованими, креативними фахівцями.

Ми пишається своїми випускниками, чимало з яких досягнули значних вершин у професійному та громадському житті.