Зустріч юних лісівників Житомирської області

В Малинському лісотехнічному коледжі 21 квітня пройшла зустріч юних лісівників Житомирщини з представниками вищих навчальних закладів лісового спрямування і обласного управління лісового та мисливського господарства.

На зустріч прибуло 114 учасників, які представляли 17 шкільних лісництв та 16 державних лісогосподарських підприємств Житомирщини.

Зустріч відкрив директор Малинського лісотехнічного коледжу, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, відмінник лісового господарства України Іванюк І.Д.. Він привітав присутніх і підкреслив значимість тісної співпраці лісогосподарських підприємств, шкільних лісництв та профільних навчальних закладів лісівничого спрямування, наголосив на важливість лісівничої освіти у благородній справі примноження лісових багатств нашої Батьківщини.

У своєму виступіперший заступник начальника Житомирського управління лісового та мисливського господарства  Р.В. Ільїн, зазначив, що обов’язок лісівників – вирощувати ліси майбутнього і виховувати підростаюче покоління, патріотів і майбутніх громадян України.

Представник Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства НУБіП України, заступник директора з начальної роботи, доктор сільськогосподарських наук, професор Ковалевський С.Б., у своєму виступі наголосив, що життя підтверджує необхідність таких зустрічей, правильність обраного лісівниками шляху в питаннях виховання патріотів України, які вже вирощують і бережуть ліси нашої держави.

З історією та сьогоденням Малинського лісотехнічного коледжу присутніх ознайомила заступник директора з навчальної роботи Ковальчук Л.О.

Учасники зустрічі із захопленням відвідали музей коледжу, «Музей Мандрівника М.М.Миклухо-Маклая» та ознайомилися з матеріально-технічною базою коледжу.

З концертною програмою перед учасниками зустрічівиступили творчо-обдаровані студенти Малинського лісотехнічного коледжу.

Члени шкільних лісництв та їх вчителі  щиро подякували керівникам  держпідприємств лісового господарства області за організацію поїздки, увагу й турботу.


ГАЛЕРЕЯ