Засідання правління Всеукраїнської Асоціації працівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації

20 лютого 2018 року відбулось розширене засідання правління Всеукраїнської Асоціації працівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

В засіданні взяли участь голови місцевих осередків Асоціації, голови обласних рад директорів та керівники коледжів. Від Малинського лісотехнічного коледжу в роботі засідання приймали участь директор коледжу Іванюк І.Д. та завідувач навчальної лабораторії Яценко Ю.С.

Учасники наради обговорили та затвердили структуру проекту Закону України «Про фахову передвищу освіту» і ухвалили його основні положення.

На засіданні прийнято рішення провести Всеукраїнський форум «Нові орієнтири розвитку фахової передвищої освіти», на якому обговорити питання законодавства та розробки стандартів фахової передвищої освіти та професійних стандартів.

Крім цього керівники закладів освіти обговорили питання фінансування технікумів та коледжів, порушили питання державного та регіонального замовлення на 2018 рік, а також умови акредитації та можливість впровадження дуальної форми здобуття фахової передвищої освіти.


ГАЛЕРЕЯ