#Я_Розмовляю_Українською

#Я_Розмовляю_Українською

Щорічно 21 лютого в усьому світі відзначається Міжнародний день рідної мови, прийнятий на ХХХ сесії генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня – 17 листопада 1999 року в Парижі.

Рідне слово є важливим засобом виховання людини.

До уваги усіх охочих, працювала виставка, під час роботи якої можна було ознайомитися з нормами наголошення слів у сучасній українській літературній мові. «Мовознавчий турнір», показовий захід, для студентів І курсу проходив в актовій залі. Змагалися за звання «Лицар української мови» дві збірні команди. Нелегко було їм змагатися у різноманітних конкурсах, що вимагали не тільки знання з рідної мови, а ще й вміння бути творчим, наполегливим, насолоджуватися музичними номерами. Журі: Карпов О.С., Музика І.А., Максименко В. В., визначили переможця – І команда.

Усе минає, а слово залишається. Зникають у безвість царі, володарі, раби… на порох розсипаються величні будівлі, вмирають дерева, пересихають ріки… гори перетворюються на купи каміння… все стає тліном і прахом, а написане слово залишається. Залишається і несе крізь час голос людської душі. То ж хай живе, переживає століття й покоління найбільше диво – рідна мова! Плекаймо всі разом ту мову, що дісталась нам у спадок від наших пращурів.


ГАЛЕРЕЯ