Засідання методичного об’єднання заступників директорів з гуманітарної освіти та виховання ВНЗ І-ІІ р.а Житомирської області

31 травня 2016 року на базі Малинського лісотехнічного коледжу відбулося засідання методичного об’єднання директорів з гуманітарної освіти та виховання навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Житомирської області на тему: «Досвід організації соціального супроводу студентської молоді в умовах ВНЗ І-ІІ р.а.». Участь у роботі взяли 14 заступників директорів з гуманітарної роботи та виховання закладів області.

З вітаннями до учасників засідання та побажаннями плідної праці звернувся Іванюк І.Д., директор Малинського лісотехнічного коледжу.

На актуальних проблемах соціального супроводу студентів у період навчання у ВНЗ зосередила увагу Ісмаілова Н.І., голова обласного методичного об’єднання заступників директорів з гуманітарної освіти і виховання.

Учасники засідання мали можливість ознайомитись з організацією соціального захисту та підтримки студентів у Малинському лісотехнічному коледжі, роботою молодіжно-творчого об’єднання «МІХ» та волонтерської групи «Надія», спостерігати за проведенням конкурсу професійної майстерності «Кращий за фахом» і відвідати «Музей мандрівника М.М.Миклухо-Маклая».

Досвід співпраці заступників директорів з гуманітарної освіти та виховання є запорукою успішного та ефективного управління в організації виховного процесу сучасних навчальних закладів Житомирщини.


ГАЛЕРЕЯ