Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це мають відповідати дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших обов’язків всього суспільства.

На передодні Міжнародного дня захисту дітей студрада ініціювала акцію «Чужих дітей не буває», з метою підтримки дітей-сиріт, які живуть і навчаються в Потіївській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті I-III ступенів.

1 червня представники волонтерської групи «Надія» привітали вихованців інтернату, передали їм подарунки та вітального листа з малюнками і найщирішими побажаннями здоров’я і щастя.

Хлопці та дівчатка із задоволенням одягнули подаровані вишиванки, адже вишиванка – це символ України, душа української культури, свідчення нашої етнічної спадщини.

Волонтери коледжу закликають усіх зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Бондарук І.В., керівник волонтерської групи «Надія»


ГАЛЕРЕЯ