Випуск Молодших спеціалістів – 2016

У Малинському лісотехнічному коледжі 10 червня відбулося Свято вручення дипломів випускникам спеціальностей: «Бухгалтерський облік», «Лісозаготівля та первинна обробка деревини», «Експлуатація і ремонт обладнання лісового комплексу». За доброю традицією, до педагогічно– студентської спільноти додалося багато гостей, це батькі та друзі випускників.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу, заслужений лісівник України, доцент, кандидат сільськогосподарських наук Ігор Дмитрович Іванюк. який подякував молоді за сумлінне навчання, та побажав подальших успіхів і кар’єрного зростання. Також було висловлено слова подяки батькам, рідним та близьким, які усіляко допомагали нинішнім випускникам на нелегкому шляху здобуття освіти.

З напутніми словами вже до вчорашніх студентів, а нині спеціалістів звернулися класні керівники академічних груп: Л.В.Костюк , С.В. Лахно та Шемет О.І.

На адресу випускників пролунали привітання від батьків.

Схвильовані випускники виходили на сцену, аби отримати важливий документ про фахову освіту. А дипломи з відзнакою отримали: Шелетиська Д.,Терещенко Д., Недашківська І., Руль А., Раєць А., Юрченко В. та Мосейчук Л. .

Тож побажаємо випускникам веселого свята і щасливої життєвої дороги. З випускним вас!


ГАЛЕРЕЯ