ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ В МЛТК

16 травня в Малинському лісотехнічному коледжі відбувся Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

День вишиванки відзначають щороку в третій четвер травня. Українці, одягаючи вишиванку, зберігають споконвічні народні традиції та об’єднуються в єдиний народ від заходу до сходу.

З нагоди свята в коледжі був організований флешмоб  «Вдягни вишиванку — підтримай Україну!» З самого ранку в навчальному закладі ми побачили диво-кольори та розмаїття візерунків вишиванок, які одягли наші студенти ОС бакалавра, ОКР молодшого спеціаліста та учні ППП, викладачі та співробітники.  На згадку традиційно було зроблене колективне фото біля головного корпусу.

Вітаємо з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Це наш національний оберіг! Нехай це свято зітре кордони й об’єднує українців по всьому світу. Чудового настрою та різнобарвних вражень!

Прес-служба МЛТК!


ГАЛЕРЕЯ