Міс МЛТК 2019

Жінка з давніх–давен вважається вінцем Божого творіння завдяки своїй незрівнянній красі, грації, гармонії душі й тіла. Бо лише жінка може кожен свій день викладати незбагненними малюнками фантастичної мозаїки, повторюючи: «Я – неповторна».

Лише жінка на чистій палітрі небес може писати : «Я – щаслива». І лише жінці може підкоритися світ, якщо вона сама цього захоче.

Саме тому на весні в нашому коледжі щорічно проводиться свято краси та грації «Міс коледжу» і цей рік не став виключенням. Змагалися за титул чотири красуні : енергійна та артистична Гуменна Ніна, талановита та непосидюча Львова Аліна, відповідальна та ввічлива Мельниченко Єлізавета, тендітна та витончена Севрук Дарина.

Оцінювали нашу конкурсну програму висококваліфіковане журі у складі: Голова журі – директор Малинського лісотехнічного коледжу Іванюк Ігор Дмитрович, Гловацький Роман Михайлович, Лук’янчук Ірина Володимирівна, Криволапчук Олександр Вікторович.

В ході «Міс коледжу 2019» всім стало зрозуміло, що краса – це не тільки зовнішність, а і поєднання її з ерудицією, вишуканістю, вмінням розкрити  себе. Змагались наші учасниці в наступних конкурсах: «Візитна картка українки», «Ерудиція», «Господиня», «Мій талант», «Зірки голівуду».

Вразили всіх дефіле наших конкурсанток, яких було два: у вишиванках та у вечірніх сукнях!

В перервах між конкурсами глядачам співали: Малихіна Олена, Кривчук Аліна, Володимир Горошко, Зіневич Максим, Євгенія Поліщук, захоплюючу танцювальну постановку нам подарувала Денисенко Анастасія. Невимушеними жартами та тонким гумором створили атмосферу любові та весни наші ведучі Максим Зіневич та Мазур Марина.

У ході запеклої боротьби висококваліфіковане журі визначило переможницю. Нею стала студентка першого курсу групи БО-11 Севрук Дарина. Інших учасниць було номіновано різними титулами. А саме: «Міс Грація» – Гуменна Ніна, «Міс Артистичність» – Львова Аліна, «Віце – міс коледжу 2019» – Мельниченко Єлізаветта.

Усі дівчатка проявили сміливість, вишуканість, талант, жіночність. Ми вітаємо вас всіх. Нехай щастить вам у житті, чистих рос вам, мудрої думки, краси і нев’янучої вроди. Будьте завжди впевнені у собі і знайте, що кожна з вас – найкраща.

Поліщук Є. В., культорганізатор!


ГАЛЕРЕЯ