V Інтернет – форум «GeoWeek 2017». Землевпорядники – найкращі!

З 6 до 10 березня на базі ВСП «Рівненського коледжу Національного університету біоресурсів та природокористування України» було проведено V Інтернет – форум «GeoWeek 2017» серед коледжів України, які випускають спеціалістів за напрямком «Землевпорядкування».

Інтернет-форум проходив у наступних тематичних розділах:
• геодезія, фотограмметрія та ДЗЗ;
• геоінформаційні системи та картографія;
• кадастр та землеустрій;
• державний контроль за використанням земель та охорона земель;
• екологія в природокористуванні;
• інновація у використанні інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі;
• взаємодія підприємств-роботодавців та вищих навчальних закладів з питань підготовки фахівців спеціальності геодезія та землеустрій.

Цей форум має статус загальнонаціональної конференції серед ВНЗ I-II рівня акредитації. У ньому взяли участь представники майже 30 коледжів, які разом презентувала майже 100 наукових статей.

Від Малинського лісотехнічного коледжу участь у конференції взяли 4 студенти – це Мельник Ж.П., зі статтею на тему: «Глобальна супутникова система «NavstarGPS», яка посіла четверте місце; Приходько Н.В. – «Порядок виконання геодезичних робіт GPS приймачем»; Ніконов І.О. – «Глобальна супутникова система «ГЛОНАСС», їх роботи потрапили в десятку кращих статей.

Викладач Євстаф’єв Василь Олександрович, який є науковим керівником усіх вищевказаних студентів також презентував статтю «Екомережа та перспективи розвитку сільського зеленого туризму в Україні», а студентка 2-го курсу Шутенко С.А., яка у співавторстві з Євстаф’євим В.О презентувала статтю «Генезис проблем використання земельних ресурсів в Україні та питання зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення».

Усі учасники інтернет-форуму отримали сертифікати про участь, а кращі роботи були відзначені грамотами. Кращі роботи визначалися шляхом відкритого інтернет голосування.

За результатами відкритого інтернет-форуму стаття Євстаф’єва В.О. «Екомережа та перспективи розвитку сільського зеленого туризму в Україні» посіла друге місце в тематичному розділі «Екологія в природокористуванні», стаття Євстаф’єва В.О. та Шутенко С.А. «Генезис проблем використання земельних ресурсів в Україні та питання зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення» у тематичному розділі «Кадастр та землеустрій» посіла трете місце.

Малинський коледж виявився у числі лідерів за кількістю поданих статей на форум, та різноманітним в плані вибору секцій, жоден коледж не виступав у трьох тематичних розділах.

Василь Олександрович Євстаф’єв, викладач спецдисциплін