Перший випуск спеціальності

21 квітня відбувся перший випуск спеціальності «Зелене будівництво та садово-паркове господарство».

Професійна діяльність наших випускників пов’язана з організацією і веденням садово-паркового будівництва і господарства, розробкою дизайн-проектів, проектів планування та озеленення об’єктів зеленого будівництва.

Отож, наші вихованці, успішно склавши іспити і подолавши усі випробування на міцність їхніх знань та умінь, отримали дипломи і переступили поріг дорослого життя.

Винуватці святкової події були урочисті, сяяли красою, випромінювали впевненість та професійну готовність, були переповнені радістю та піднесенням.

Із неприхованою гордістю і теплотою у словах звернулася до випускників заступник директора з навчальної роботи Лариса Олександрівна Ковальчук.

По-материнськи добрими і турботливими, по-батьківськи вимогливими були для наших випускників упродовж років навчання їхні керівники. Викладачі Віталій Михайлович Татур і Таміла Анатоліївна Пернарівська.

По-особливому урочистий цей день був для батьків, які завітали на урочистий захід, щоб порадіти досягненням своїх дітей і привітати їх зі святом. Із ніжністю прозвучали привітальні слова та благословіння на подальший життєвий шлях мами студентки групи Торгонської Дарини.

Щасти вам у всьому! У добру путь!