Тиждень циклової комісії механічних дисциплін

В період з 24 по 28 лютого 2014 року в коледжі проводився тиждень циклової комісії механічних дисциплін. Під час цього заходу викладачі циклової комісії Деняченко М.І., Ковальчук В.П., Пастух А.Б., Харченко А.Г., Харченко О.А., Шовкун С.Б., Яценко Ю.С. провели відкриті заняття із застосуванням сучасних інноваційних педагогічних технологій. На заняттях, крім студентів, були присутні викладачі з інших циклових комісій, які уважно знайомились з досвідом роботи колег.

В рамках тижня було проведено науково-практичну конференцію на тему «Механізація лісогосподарських робіт в сучасних умовах ведення лісового господарства», яку під керівництвом викладачів Яценка Ю.С., Пастуха А.Б. та Деняченка М.І. підготували студенти групи ЕР 3-1.

Студентами молодших курсів під керівництвом викладачів Шовкун С.Б. та Шовкун О.М. проведено науково-практичну конференцію «У світі кристалів».

В четвер, 27 лютого, було проведено комплексну олімпіаду серед студентів старших курсів спеціальностей «Лісове господарство» та «Експлуатація та ремонт обладнання лісового комплексу» на краще знання засобів механізації для ведення лісогосподарських робіт. Переможцями олімпіади стали Кушнірук Костянтин (група ЕР 4-1) та Бур’янчук Максим (група ЛГ 3-3), які набрали по 124 залікових бали.