Тиждень циклової комісії лісомисливських дисциплін та зеленого будівництва

У коледжі з 17 по 21 лютого 2014 року проходив тиждень циклової комісії лісомисливських дисциплін та зеленого будівництва.

Для студентів спеціальності«Лісове господарство» був організований конкурс газет «Лісівник» під гаслом «Ліс – наше багатство». Неперевершеними у конкурсі стали наші наймолодші лісівники – група ЛГ 1-1.

Найпомітнішою подією тижня стала науково-практична конференція на тему «Ліс – об’єкт наукових досліджень». У роботі конференції брали участь кращі студенти старших курсів спеціальності «Лісове господарство». Змістовними та цікавими були доповіді: Михайлова Володимира («Проект «Вовк»), Сахнюка Олександра («Новітні технології вирощування садивного матеріалу»), Суліми Єгора («Їстивні гриби Малинщини»), Омельченка Миколи («Вплив довжини сортиментів на загальний запас деревини на лісосіці»), Кибукевича Валентина («Світовий досвід вирощування дуба черешкового із закритою кореневою системою»), ПомінчукаВячеслава («Вплив сніговалу на насадження»), Бур’янчука Дениса («Вплив передпосівної підготовки насіння сосни звичайної КМnО4 на схожість»).

Програма тижня включала олімпіади, на яких студенти демонстрували рівень знань та фахової підготовки з дисциплін«Лісових культур та лісомеліорації»,«Лісової таксації та лісовпорядкування», «Екології».

Свою педагогічну майстерність продемонстрував на відкритому занятті з лісової таксації та лісовпорядкування викладач вищої категорії Гиря Володимир Анатолійович. Поряд із традиційними методами навчання були успішно використані інноваційні технології.

Родзинкою тижневика стала показова виховна година «Усний екологічний журнал «Сторінками Червоної книги Житомирщини». Під чарівну мелодію природи звучали розповіді, легенди, вірші від студентів груп ЛГ+МГ 2-1 та ЗБ+МГ 1-1 про рідкісні та зникаючі види рослин і тварин Червоної книги Житомирщини. Сценарій виховної години доповнювала яскрава презентація про цікавий світ природи та відео про життя тварин і птахів.

Фіналомтижняциклової комісії був фотоконкурс «Людина і ліс». Свої фотошедеври представили на конкурс студенти коледжу. Кращими стали роботи груп: ЛГ 4-2, ЛГ 4-1, ЛГ 3-1, ЛГ 2-1, ЛЗ 3-1, ЛЗ 2-1.

Робота тижня циклової комісії була організована у формі емоційної, інтелектуальної, комунікативної, пошукової та творчої взаємодії студентів і досвідчених викладачів.

Ганжалюк Т.С., голова циклової комісії лісомисливських дисциплін та зеленого будівництва