Творчий  обмін досвідом

21 – 22 листопада до нашого закладу завідали колеги з Лубенського лісотехнічного коледжу: Рудик А.В., Гонтар В.І., Корнієнко С.П..

    Делегацію педагогів привітав директор Малинського лісотехнічного коледжу, Ігор Дмитрович Іванюк . 

     Гостей закладу ознайомили з навчально-матеріальною базою МЛТК,  також відбулося спілкування з викладачами спецдисциплін – Ганжалюк Т.С., Яценком Ю.С., Деняченком М.І., Карпенко О.А., Пернарівською Т.А., Копишинською О.М., Кусіком В.М. та методистами коледжу – Шемет О.І., Мойсієнком Л.І.. 

    Вербицька Т. Є., заступник директора з виховної роботи, провела змістовну екскурсію експозиціями музею МЛТК.  Також гості мали змогу відвідати виставку студентських та викладацьких робіт, організовану завідувачем бібліотеки Кудріцькою Н.В. в читальній залі бібліотеки коледжу.  Педагоги та гості закладу взяли активну участь в онлайн-конференції (під керівництвом Плашенка О. М.) по обговоренню щодо сучасних інновацій та безпосередньо побачили можливості АСУ (автоматизована система управління), що активно запроваджується в Малинському лісотехнічному коледжі.  Також ознайомились з гуртковою та навчальною роботою колег: Реус С. В. провела майстер-клас по роботі гуртка «Податківець», а Шовкун О. П. продемонструвала фрагмент заняття з фізики, де працювали у групах (метод проектів).   

     Педагоги навчальних закладів мали змогу висловлювали свої думки щодо  розвитку творчих здібностей студентів, ділились досвідом роботи на уроках і в позаурочний час.

Сахнюк В. В.