ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Україна – це територія гідності та свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року і Революція Гідності 2013. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи. Шукаючи Європу, ми знайшли Україну. Головний символ нашої гідності – прапор України. Єдиний духовний помічник – національний гімн. Ми – українці – свідомий і відповідальний народ, здатний відстоювати свій вибір. Ми відчули потребу в єднанні, повірили у своє майбутнє і довели, що у нації, яка вийшла на Майдан і заявила, що спроможна на захист своєї свободи,є велике серце і високий дух. Але шанс на зміну дістався нам дорогою ціною – ціною людських втрат. Вічною раною в серці кожного українця буде пам’ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, віддали за свої переконання найвищу ціну – власне життя. Вони – справжні герої, які у нерівному двобої протиставили свій патріотизм, відповідальність, безмежну любов до країни, яку ототожнюють зі своїм рідним краєм, найдорожчими людьми. І саме за це їм наша людська вдячність і низький уклін.

І сьогодні, з метою зберегти і донести до студентів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами коледжу відбулися заходи: урочиста лінійка, де директор коледжу Ігор Дмитрович Іванюк привітав усіх зі святом, нагадав, яку ціну ми заплатили за нашу Свободу і гідність і висловив сподівання, що всі ми будемо гідною заміною нашим Героям. Присутні у залі вшанували пам’ять загиблих Героїв України хвилиною мовчання.

В холі коледжу було розгорнуто ілюстраційну виставку «Вільні творять майбутнє». 

День гідності та свободи – це, насамперед, свято небайдужих людей, слушна нагода, вшанувати пам’ять Героїв і, звісно, це початок нової епохи в історії України. Саме сьогодні, в цей час, ми маємо, як ніколи проявляти свою любов до рідної України. Зараз нашій країні як ніколи потрібно бути єдиною та згуртованою. Наші земляки, яких сьогодні мобілізовано до лав українського війська з честю відвойовують та захищають кордони нашої держави,борються за її цілісність та єдність. Адже в єдності наша сила. 

Хай Гідність і Свобода будуть постійними супутниками нашого життя. Єднаймося ж, браття – українці!

Кудріцька Н.В., завідувач бібліотекою 


ГАЛЕРЕЯ