Свято спорту в коледжі

Уже традиційно, на початку вересня, в навчальному закладі проходить тиждень спорту, присвячений Дню фізичної культури і спорту.

Головна мета – популяризація здорового способу життя серед студентської молоді.

Проходили змагання з перетягування канату, кульової стрільби та футболу.

14 вересня, в перший день змагань, на спортивному майданчику відбулось перетягування канату між студентами академічних груп І-ІІІ курсів. Призерами стали:
І місце – група ЛГ 31;
ІІ місце – група ЛГ 22;
ІІІ місце – група ЛГ 12.

15 вересня академічні групи змагались з кульової стрільби, учать прийняли 13 команд. Перемогу здобула команда групи БО+ЗВ 11, другі – групи ОД 31 та ЕР 21, третіми стали студенти групи ЛГ 12.

16 вересня в холі головного корпусу студентам та викладачам була представлена відео-презентація спортивного життя коледжу.

17 вересня, за ініціативи студради, пройшла акція «Поміняй цигарку на цукерку», метою якої є інформування студентської молоді про здоровий спосіб життя. Кинути палити ніколи не пізно. І найефективніший спосіб – розмовляти з молоддю, показувати їм, що відмовитися від шкідливої звички не так вже й складно. Влучні аргументи активістів про шкідливість куріння і солодке доповнення зробили свою справу. Цигарки були знищені.

18 вересня на базі коледжу відбувся традиційний турнір з міні-футболу пам’яті викладача МЛТК Васильчука А.Л., в якому взяли участь 5 команд.

Призерами дня стали:
І місце – футбольна команда с.Пиріжки;
ІІ місце – збірна команда МЛТК;
ІІІ місце – футбольна команда с.Чоповичи.

Учасники змагань показали високий рівень підготовки і гарні результати. Студенти із задоволенням чекають нових стартів спартакіади.


ГАЛЕРЕЯ