День партизанської слави

Вже 70 років пройшло з моменту закінчення Великої Вітчизняної війни, але відгомони минулого не дають нам забути про ті важкі й трагічні для нас часи.

22 вересня відзначається День партизанської слави, як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий військовий час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не жаліючи крові і самого життя.

Малинський лісотехнічний коледж також приєдналося до відзначення цього дня, з метою патріотичного виховання підростаючого покоління.

В закладі було проведено ряд заходів: тематична виховна година «Подвиг підпільно-партизанського руху в роки Другої світової війни», відео лекторій документального фільму «Партизанський рух», а в бібліотеці коледжу організовано тематичну виставку матеріалів, присвяченої Дню партизанської слави.

Минають роки, відлітають у вічність, але не згасає пам’ять про тих, хто віддав заради Перемоги життя.

У День партизанської слави ми з великою вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість, і вшановуємо всіх тих, хто подарував майбутнє нам та нашим нащадкам.

Тільки разом, об’єднавши зусилля всієї світової спільноти, ми зможемо ефективно протистояти тероризму, дискримінації, національній та релігійній нетерпимості. Це наш борг перед ветеранами – гeроями-переможцями!


ГАЛЕРЕЯ