Профорієнтаційна робота

Проблема професійного самовизначення гостро постає перед старшокласниками в процесі формування орієнтирів на майбутнє. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів потребують підтримки і кваліфікованої допомоги у власному професійному виборі.

З метою допомоги у правильному виборі майбутньої професії випускникам міських та районних шкіл Малинщини 22 квітня у розважальному комплексі «Замок Володарів» пройшов ярмарок  професій, організований Малинським міським центром зайнятості. Серед запрошених були навчальні заклади Житомирської та Київської областей.

Наш навчальний заклад представляли: відповідальний секретар приймальної комісії – Вікторія Василівна Сахнюк та Юрій Степанович Яценко,  заступник відповідального секретаря разом зі студентами коледжу Кучеренком  Богданом (група ЕР 31), Марченко Вікторією і Матвієнко Анною (група ЗБ+МГ 11) і музичним керівником Черненко Євгенією Валеріївною.

Присутні мали змогу не тільки детально ознайомитися з правилами прийому до Малинського лісотехнічного коледжу, а також насолодитися цікавим та змістовним виступом студентів, які продемонстрували свої таланти, рекламуючи альма-матер.

Сахнюк Вікторія Василівна


ГАЛЕРЕЯ