30-річчя чорнобильської катастрофи

Минає 30 років після того, як 26 квітня 1986 року о 123 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС і сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році.

З нагоди цієї сумної дати в коледжі прийшли заходи.

В актовій залі між студентами  першого курсу був проведений показовий захід – «Екологічний бумеранг», в якому взяли участь команди «Останні герої» (група БО+ЗВ 11) та «Юні екологи» (група ЗБ+МГ 11). В ході конкурсної програми команди ще раз розказували та демонстрували всім присутнім причини та наслідки Чорнобильської катастрофи. Адже, «Екологічний бумеранг» означає нерозумні дії людей, які найближчим часом можуть обернутися великими нещастями для всього людства, «бумеранг» – це повернення. В запеклій боротьбі перемогла команда «Юні екологи».

В читальній залі бібліотеки коледжу була презентована книжкова виставка «Чорнобильська трагедія – біль України», та виставка стінних газет студентів І та ІІ курсів.

30 років від тієї сумної дати. Під знаком Чорнобиля виросло вже нове покоління людей.

Проходять роки, та біль Чорнобильської катастрофи ніколи не зітреться з людської історії, не згасне у віках.


ГАЛЕРЕЯ