Початок роботи експертної комісії

Відповідно наказу Міністерстві освіти і науки України № 1364А від 13.12.2017 р. в Малинському лісотехнічному коледжі з 16 січня по 18 січня розпочала роботу акредитаційна комісія з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.10010203 «Експлуатація та ремонтобладнання лісового комплексу».

16 січня було проведено зустріч з педагогічним колективом, на якій було оголошено план роботи комісії на період з 16 по 18 січня та представлено експертів акредитаційної комісії у складі:
Голова акредитаційна комісії:
Голуб Генадій Анатолійович – професор кафедри тракторів, автомобілів біоенергосистем Національного університуту біоресурсів і природокористування України, доктор технічних наук, голова комісії.
Конарєв Олександр Олександрович – голова циклової комісії експлуатації і ремонту обладнання лісового комплексу Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу.

Комісією було проведено комплексні контрольні роботи в групах ІІІ та ІV курсів з таких дисциплін: «Українська мова за професійним спрямуванням», «Історія України», «Правила та безпека дорожнього руху» та «Інформатика та комп’ютерна техніка».


ГАЛЕРЕЯ