«Осінній оберіг»

«Осінній оберіг»

Так швидко і, здається, непомітно настала осінь…

Вона прикрасила весь світ чорнобривцями та хризантемами, позолотила листя на дерева і кущах, все навколо наповнене неповторною осінньою атмосферою, скрізь панує різнобарвність і краса.

Щорічно, восени, в нашому навчальному закладі  проводиться конкурс композицій з природного матеріалу. 21 жовтня панувало свято осінньої, лісової  казки «Осінній оберіг».Для старшокурсниківцевже стало традицією, а для студентів нового набору – цебула одна ізможливостейпроявитисвоїталанти та фантазію.

Цьогорічні творчі доробки студентської молоді вирізнялись неповторністю, оригінальністю та патріотизмом. Багато цікавих композицій перевершували одна одну оригінальністю виконання, а створені захисти-презентації неабияку творчість. Композиції оцінювало неупереджене журі за такими критеріями: естетично-художнє оформлення, відповідність тематиці та презентація.

Перше місце у конкурсі здобули студенти групи ЛГ 11. Вони представили осінню композицію-віночок, якій дали назву «Вінок щастя для України». Оригінальність, майстерність виконання роботи «Осінь, осінь золотава…» дозволили студентам групи ЛЗ+ОД 11 посісти друге місце. Багата фантазія не залишила без нагороди і студентів групи ЗБ+МГ 21, які підготували композицію «Бережи Україну» та зайняли третє місце у конкурсі.

У номінаціях «Лісова симфонія», «З мрією до миру», «Лісове мистецтво» грамотами були відмічені групи ЛГ 21, ЕР 21, БО+ЗВ 21.

Активну участь у конкурсі та високу майстерність показали також студенти груп БО+ЗВ 11, ЛГ 12, ЛГ 13, МГ+ЗБ 11, ЛГ 23, ЛЗ+ОД 21, ЛГ 31, ЛГ 33, ОД 31, ЗВ+БО 31.

Загалом конкурс пройшов дуже цікаво.

Від щирого серця дякуємо всім, що не пошкодували свого часу, доклали зусилля, проявили фантазію під час створення композицій.

Споглядайте і творіть красу, адже вона навколо нас, варто лише придивитись уважніше.

Ганжалюк Т.С., голова циклової комісії лісомисливських дисциплін та зеленого будівництва


ГАЛЕРЕЯ