День захисника України

14 жовтня Україна відзначає славетні свята – День захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір – це заступниця і покровителька наших воїнів-захисників.

Історія українського козацтва – це одна з найвизначніших сторінок життя нашого народу. В найтяжчі часи іноземного поневолення козацтво було справжнім захисником рідної України, оборонцем віри, моралі та державницьких традицій нашої Вітчизни.

День захисника України буде проходити під гаслом «Сила нескорених». Українські воїни, які відстоюють незалежність і суверенітет країни у війні з агресором демонструють силу нескорених. Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

На передодні свята, в ефірі радіостанції «МК-радіо» пролунала радіопередача «Сила нескорених» присвячена захисникам нашої України, зокрема , нашим героїчним землякам.

В академічних групах були проведені тематичні виховні години «Наші захисники – захисники країни», а в читальній залі була презентована виставка «Герої нашого часу».

Воїне, лицарю славний,
Ти зброю тримаєш в руках,
Щоб на нашу країну-державу
Злий не позарився враг.
Будь мужній і будь достойний
Ти слави своїх батьків,
Відважний вкраїнський воїне,
Нащадку славних козаків!