Міжнародний день студентського спорту

Щороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту.
Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України і Спортивна студентська спілка України запропонували всім вищим навчальним закладам України долучитися до цієї ініціативи.

Цей день покликаний привернути увагу та підвищити значущість спорту в навчальних закладах і залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації та розвитку. Рухомий спосіб життя, фізична культура і спорт є надійним джерелом доброго настрою і оптимізму, здоров’я і довголіття.

Студенти Малинського лісотехнічного коледжу відзначили Міжнародний день студентського спорту 20 вересня, в рамках якого були проведені змагання з перетягування канату та стрільби, а також футбольний турнір пам’яті викладача А.Л.Васильчука, в якому взяли участь 5 команд з Малинського району.

Результати змагання:

Стрільба:

І місце-академічна група ОД+ЛЗ+ЕР 11;

ІІ місце – академічна група ЛГ21;

ІІІ місце – академічна група ЛГ+МГ 11.

Перетягування канату:

І місце – академічна група БО+ЛЗ+ОД 21;

ІІ місце – академічна група БО+ЗВ+ЗБ 11;

ІІ місце – академічна група ЛГ 22.

Футбольний турнір пам’яті викладача А.Л. Васильчука:

І місце – команда ЗОШ с.Пиріжки;

ІІ місце – команда МЛТК;

ІІІ місце – команда ЗОШ с.Головки.

Цьогорічний масштабний захід, в якому взяли участь близько 400 студентів коледжу та 50 учнів районних шкіл, підтвердив серйозне ставлення до спорту МЛТК, а зацікавленість студентів демонструє, що спортивне життя є невід’ємною частиною студентською діяльності!


ГАЛЕРЕЯ