Ювілей Ю.С.Яценка

Ювілей Ю.С.Яценка

18 вересня відзначив свій ювілей спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист – Юрій Степанович Яценко, який нагороджений нагрудними знаками: «Відмінник лісового господарства України» та «Відмінник освіти України». Адміністрація та колектив   привітали ювіляра та висловили  щирі слова подяки за невтомну, багаторічну, плідну працю на благо процвітання коледжу.

Юрій Степанович відповідальний та висококваліфікований спеціаліст з великим досвідом практичної роботи, прекрасний лектор, він користується заслуженим авторитетом у студентів та викладачів коледжу. За роки своєї діяльності він має неодноразові подяки та нагороди, за високі творчі та виробничі досягнення в освітній галузі.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання посадових обов’язків, особистий вагомий внесок у підготовку майбутніх фахівців лісового господарства та з нагоди ювілею Юрій Степанович Яценко відмічений Подякою Малинського лісотехнічного коледжу та нагороджений Почесною відзнакою  «За відданість справі».

Щиро вітаємо з ювілеєм! У цей святковий День бажаємо здоров’я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, великих успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів і колег!


ГАЛЕРЕЯ