Міжнародний день студентського спорту

Щороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU).

Цей день покликаний привернути увагу та підвищити значущість спорту в навчальних закладах та залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації і розвитку. Рухомий спосіб життя, фізична культура і спорт є надійним джерелом доброго настрою і оптимізму, здоров’я і довголіття!

На запрошення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і Спортивної студентської спілки України Малинський лісотехнічний коледж підтримав ініціативу і відзначив Міжнародний день студентського спорту змаганнями з перетягуванням канату та кульової стрільби.

На спортивному майданчику відбулось запекла боротьба між студентами академічних груп І-ІІІ курсів з перетягування канату, в якій призерами стали:
І місце – група ЛГ 22;
ІІ місце – група ЛЗ+ОД 11;
ІІІ місце – група ЛГ 31.

13 команд академічних групп коледжу змагались з кульової стрільби.Перемогу здобула команда групи ЛГ 22, другі – ОД 21, третіми стали студенти групи ЗБ+МГ 31.

С.В.Лазука, керівник фізичного виховання


ГАЛЕРЕЯ