Краса по-українськи

Красивих і талановитих дівчат у нашому коледжі завжди було багато. Саме тому конкурс «Міс коледж» став традиційним у стінах нашого закладу.

23 березня у актовій залі коледжу відбувся конкурс краси, грації та інтелекту.

Змагання розпочалося з дефіле «Краса по-українськи», під час якого конкурсантки вражали присутніх не лише природною красою, але й стилізованими народними костюмами. У глядачів була можливість познайомитись з кожною учасницею у конкурсі «Візитка», до якого дівчата підготували цікаві відеопрезентації та слайд-шоу. У конкурсі «Моя власна думка» конкурсантки відповідали на поставлені журі запитання. А у конкурсі «Коронний номер» учасниці демонстрували глядачам те, що вміють найкраще: зі сцени лунали ліричні пісні у виконанні Марченко Вікторії та Лукашенко Альони, глядачи насолоджувалися запальними танцями Денисенко Анастасії, Городнюк Ярослави та Татарінової Оксани, а Мурга Світлана продемонструвала свої роботи, виконані з соленого тіста і структурного пластиліну. У конкурсі «Господиня» учасниці представили свої кулінарні шедеври – десерти, печиво, торти та салати.

А у фіналі був справжнісінький «Світський бал»! Носити високі підбори, вечірню сукню, рухатись граційно й стримано, вишукано й спокійно, з гідністю, – це велике мистецтво. На щастя, й це випробування вдалося здолати конкурсанткам з легкістю. Дівчата змінилися на очах: з юнок вони стали світськи миледі. Елегантні сукні, відповідний макіяж, плавні рухи дівчат – видовищне дійство.

Красиві, впевнені в собі, і безперечно чарівні дівчата продемонстрували свої таланти та здібності. Кожний конкурс проходив під шалені оплески глядачів, яких зібралось дуже багато.

Останні макордом нашого шоу, безперечно, було нагородження.

Щиро вітаємо всіх учасниць конкурсу краси і таланту «Місколедж – 2016», які за рішенням журі отримали перемогу в номінаціях:
«Міс артистичність»Городнюк Ярослава, група ЛГ 21.
«Міс ніжність»Татарінова Оксана, група ЛГ 13.
«Міс елегантність»Марченко Вікторія, група ЗБ 11.
«Міс глядацьких симпатій»Мурга Світлана, група ЗБ 21.

Звання «Міс коледж – 2016» виборола Лукашенко Альона, група ЗБ 21.

Усі конкурсантки отримали від студентського профкому подарунки.

Бажаємо нашим красуням подальших успіхів та перемог!


ГАЛЕРЕЯ